Astro 151

Orientační cena All inclusive: 5 986 900 Kč s DPH Orientační cena stavba Plus: 5 074 200 Kč s DPH Orientační cena stavba Start: 3 843 700 Kč s DPH

Uvedené ceny jsou orientační a platné do 31. 12. 2022 nebo do vydání nového ceníku.

Popis domu Astro 151

Netradiční a velmi elegantní dům se dvěma protilehlými pultovými střechami nese jméno Astro 151. V půdorysu je začleněna i prostorná garáž, která slouží zároveň jako technická místnost. Z obývacího pokoje vyjdete rovnou na krytou terasu, kde si můžete dát v klidu své oblíbené víno. Kuchyň a jídelna je opticky oddělena menším výklenkem. Hlavní část domu můžete doplnit krbem, který se postará o příjemnou atmosféru domova. V podkroví jsou dva pokoje a menší koupelna. Dům ocení až pětičlenná rodina.

Špičková kvalita je pro nás standard. Pracujeme s technologií Difutech®, která udržuje v interiéru po celý rok příjemné klima. Zejména tepelná izolace zaručuje pohodlné bydlení s velmi nízkými náklady na vytápění. Domy stavíme ve 3 stupních dokončenosti: stavba Start, stavba Plus a dům All inclusive. Dům můžeme realizovat se základovou deskou nebo si základovou desku zrealizujete sami podle námi dodané projektové dokumentace. Uvedená cena je bez ceny za základovou desku.

Půdorysy a výkresy domu

Dům má půdorys ve tvaru obdélníku o rozměrech 12,47 x 10,38 m. Interiér má promyšlené dispoziční rozdělení domu na společenskou a klidovou. Nevyhovujeme vám půdorysné řešení? Upravíme celý dům podle vašeho přání.

Potřebujete zvětšit okna, upravit dispozici, nebo rovnou změnit rozměry tohoto domu? Žádný problém, obraťte se na vašeho regionálního poradce firmy ATRIUM. Ve firmě ATRIUM typové nebo individuální domy cenově nerozlišujeme.

CHCI UPRAVIT DISPOZICI   STUDIE DOMU

Reference

Líbí se vám tento dům? Tak se na něj nebo na podobný dům, který je těsně před předáním, přijďte podívat osobně. Nebo nahlédněte do galerie domů Astro, které jsme již postavili.

Více o referenci
Počet místností 4+kk Zastavěná plocha 121.74 Užitná plocha přízemí 102.09 Užitná plocha podkroví 55.11 Užitná plocha celkem 157.2 Typ střechy pultová Sklon střechy 15° + 23°
Orientační cena All inclusive: 5 986 900 Kč s DPH Orientační cena stavba Plus: 5 074 200 Kč s DPH Orientační cena stavba Start: 3 843 700 Kč s DPH

Uvedené ceny jsou orientační a platné do 31. 12. 2022 nebo do vydání nového ceníku.

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily

Kontaktujte nás

Zaujal vás konkrétní dům? Neváhejte nás kontaktovat, naši specialisté vám rádi vše vysvětlí.


Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.