Minor 138

Orientační cena All inclusive: 5 564 700 Kč s DPH Orientační cena stavba Plus: 4 665 800 Kč s DPH Orientační cena stavba Start: 3 613 400 Kč s DPH

Uvedené ceny jsou orientační a platné do 30. 6. 2022 nebo do vydání nového ceníku.

Popis domu Minor 138

Elegantní dřevostavba Minor 138 má již mnoho svých majitelů. Je symbolem nadčasové architektury. Do domu jsou zakomponovaná velká okna, která přivádí do všech prostorných místností velké množství světla. Na zjemnění můžeme použít slunolam nebo jiné stínící prvky jako žaluzie či rolety. Nejvíce prosklených ploch má samozřejmě obývací pokoj spojený s kuchyní. Podschodišťový prostor u kuchyně můžete využít jako spíž. Přímý přístup do zahrady oceníte nejen v letních měsících při posezení s přáteli.

Špičková kvalita je pro nás standard. Pracujeme s technologií Difutech®, která udržuje v interiéru po celý rok příjemné klima. Zejména tepelná izolace zaručuje pohodlné bydlení s velmi nízkými náklady na vytápění. Domy stavíme ve 3 stupních dokončenosti: stavba Start, stavba Plus a dům All inclusive. Dům můžeme realizovat se základovou deskou nebo si základovou desku zrealizujete sami podle námi dodané projektové dokumentace. Uvedená cena je bez ceny za základovou desku.

 

Půdorysy a výkresy domu

Dům má půdorys ve tvaru obdélníku o rozměrech 9,26 x 11,2 m. Interiér má promyšlené dispoziční rozdělení domu na společenskou a klidovou. Nevyhovujeme vám půdorysné řešení? Upravíme celý dům podle vašeho přání.

Potřebujete zvětšit okna, upravit dispozici, nebo rovnou změnit rozměry tohoto domu? Žádný problém, obraťte se na vašeho regionálního poradce firmy ATRIUM. Ve firmě ATRIUM typové nebo individuální domy cenově nerozlišujeme.

CHCI UPRAVIT DISPOZICI   STUDIE DOMU

Reference

Líbí se vám tento dům? Tak se na něj nebo na podobný dům, který je těsně před předáním, přijďte se podívat osobně. Nebo nahlédněte do galerie domů Minor, které jsme již postavili.

Více o referenci
Počet místností 5+kk Zastavěná plocha 91.02 Užitná plocha přízemí 74.44 Užitná plocha podkroví 62.82 Užitná plocha celkem 137.26 Typ střechy pultová Sklon střechy
Orientační cena All inclusive: 5 564 700 Kč s DPH Orientační cena stavba Plus: 4 665 800 Kč s DPH Orientační cena stavba Start: 3 613 400 Kč s DPH

Uvedené ceny jsou orientační a platné do 30. 6. 2022 nebo do vydání nového ceníku.

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily

Kontaktujte nás

Zaujal vás konkrétní dům? Neváhejte nás kontaktovat, naši specialisté vám rádi vše vysvětlí.


Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.