Minor Profi 120

Orientační cena All inclusive: 5 044 100 Kč s DPH Orientační cena stavba Plus: 4 205 200 Kč s DPH Orientační cena stavba Start: 3 135 200 Kč s DPH

Uvedené ceny jsou orientační a platné do 31. 12. 2022 nebo do vydání nového ceníku.

Popis domu Minor Profi 120

Moderní vila Minor Profi 120 se hodí do nově vznikajících příměstských lokalit. Předností domu je plnohodnotné podkroví díky valbové střeše. V přízemí je pokoj, který využijete například jako kancelář či pokoj pro hosty. Díky velké prosklené ploše obývacího pokoje je prostor velmi světlý a příjemný, světlost však můžete ovlivnit použitím stínících prvků. Žaluzie nebo rolety se stanou jemným estetickým a praktickým doplňkem domu. Patro je vymezené třem velkým ložnicím a koupelně. 

Špičková kvalita je pro nás standard. Pracujeme stechnologií Difutech®, která udržuje v interiéru po celý rok příjemné klima. Zejména tepelná izolace zaručuje pohodlné bydlení s velmi nízkými náklady na vytápění. Domy stavíme ve 3 stupních dokončenosti: stavba Start, stavba Plus a  dům All inclusive. Dům můžeme realizovat se základovou deskou nebo si základovou desku zrealizujete sami podle námi dodané projektové dokumentace. Uvedená cena je bez ceny za základovou desku.

Půdorysy a výkresy domu

Dvoupodlažní montovaný dům má čtvercový půdorys o rozměrech 9,32 x 8,22 m. Interiér má promyšlené dispoziční rozdělení domu na společenskou a klidovou část. Nevyhovujeme vám půdorysné řešení? Upravíme celý dům podle vašeho přání.

Potřebujete zvětšit okna, upravit dispozici, nebo rovnou změnit rozměry tohoto domu? Žádný problém, obraťte se na vašeho regionálního poradce firmy ATRIUM. Ve firmě ATRIUM typové nebo individuální domy cenově nerozlišujeme.

CHCI UPRAVIT DISPOZICI   STUDIE DOMU

Reference

Líbí se vám tento dům? Tak se na něj nebo na podobný dům, který je těsně před předáním, přijďte se podívat osobně. Nebo nahlédněte do galerie domů Minor, které jsme již postavili.

Více o referenci
Počet místností 5+kk Zastavěná plocha 76.61 Užitná plocha přízemí 62.19 Užitná plocha podkroví 57.00 Užitná plocha celkem 119.19 Typ střechy valbová Sklon střechy 26°
Orientační cena All inclusive: 5 044 100 Kč s DPH Orientační cena stavba Plus: 4 205 200 Kč s DPH Orientační cena stavba Start: 3 135 200 Kč s DPH

Uvedené ceny jsou orientační a platné do 31. 12. 2022 nebo do vydání nového ceníku.

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily

Kontaktujte nás

Zaujal vás konkrétní dům? Neváhejte nás kontaktovat, naši specialisté vám rádi vše vysvětlí.


Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.