Ukázkový dům Pardubice

Pro inspiraci nově také do Pardubic…. 

Přijďte se podívat a zažít dřevostavbu!

Návštěva je možná po předchozí domluvě s regionálním poradcem Petrem Jiráskem,

mobil: 777013014, e-mail: jirasek@atrium.cz

jirasek.jpg

Montovanou dřevostavbu jsme již dokončili v pardubické čtvrti Svítkov a nyní pracujeme na interiérech a postupně i na venkovním úpravách. Individuálně navržený dům má obytnou plochu 116 m2 a pultovou střechu s plechovou střešní krytinou Lindab. Dispozičně je rozvržen mezi obytný prostor s kuchyní a navazující terasou, dva samostatné pokoje a zázemí. Současní domu je také garáž.

Podobně jako všechny rodinné domy ATRIUM je i pardubický dům konstruován jako difuzně otevřený s unikátní skladbou ATRIUM DifuTech, která poskytuje výjimečné akustické a protipožární parametry konstrukce ověřené v odborné zkušebně. Díky tomu můžeme poskytnout třicetiletou záruku na nosné části konstrukce a stavebníkovi zajistit zdravé vnitřní prostředí bez formaldehydů a jiných škodlivých látek. Skladba DifuTech v provedení CLIMA PLUS, která je použitá v Pardubicích má při tloušťce 296 mm hodnotu součinitele prostupu tepla 0,16 W/m2K v řezu tepelnou izolací.

Dům je vytápěn elektrickými kabely uloženými v podlaze a navíc je vybaven komínem s krbovou vložkou Kingfire – to pro případ, že není třeba ještě vytápět celý dům, ale pro útulnou atmosféru přece jen pár stupňů Celsia chybí. Díky výborným izolačním vlastnostem a kompaktní dispozici stačí přiložit pár polínek, které během několika minut interiér vyhřejí. I to je výhoda dřevostavby – není třeba nejprve ohřívat studené stěny a stropy, ale rovnou vzduch.

Doplňkovým zařízením pardubického ukázkového domu jsou předokenní žaluzie, které v horkém létě spolehlivě odrazí sluneční paprsky dříve, než se dostanou do interiéru, a udrží tak uvnitř domu příjemný chládek. Denní světlo do míst, kam nemůžeme proudit okny, zase dodá světlovod.

Přijďte se podívvat a zažít dřevostavbu!

Návštěva je možná po předchozí domluvě s regionálním poradcem Petrem Jiráskem, 777 013 014jirasek@atrium.cz.

atyp-116-pardubice (5).jpg

 

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše dřevostavby a máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme vaše dotazy nebo vám rovnou zdarma navrhneme vámi vysněný dům.

Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.


Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.