Ukázkový dům Pardubice

Pro inspiraci nově také do Pardubic…. 

Přijďte se podívat a zažít dřevostavbu!

Návštěva je možná po předchozí domluvě s regionálním poradcem Petrem Jiráskem,
mobil: 777013014, e-mail: jirasek@atrium.cz

jirasek.jpg

Montovanou dřevostavbu jsme již dokončili v pardubické čtvrti Svítkov a nyní pracujeme na interiérech a postupně i na venkovním úpravách. Individuálně navržený dům má obytnou plochu 116 m2 a pultovou střechu s plechovou střešní krytinou Lindab. Dispozičně je rozvržen mezi obytný prostor s kuchyní a navazující terasou, dva samostatné pokoje a zázemí. Současní domu je také garáž.

Podobně jako všechny rodinné domy ATRIUM je i pardubický dům konstruován jako difuzně otevřený s unikátní skladbou ATRIUM DifuTech, která poskytuje výjimečné akustické a protipožární parametry konstrukce ověřené v odborné zkušebně. Díky tomu můžeme poskytnout třicetiletou záruku na nosné části konstrukce a stavebníkovi zajistit zdravé vnitřní prostředí bez formaldehydů a jiných škodlivých látek. Skladba DifuTech v provedení CLIMA PLUS, která je použitá v Pardubicích má při tloušťce 296 mm hodnotu součinitele prostupu tepla 0,16 W/m2K v řezu tepelnou izolací.

Dům je vytápěn elektrickými kabely uloženými v podlaze a navíc je vybaven komínem s krbovou vložkou Kingfire – to pro případ, že není třeba ještě vytápět celý dům, ale pro útulnou atmosféru přece jen pár stupňů Celsia chybí. Díky výborným izolačním vlastnostem a kompaktní dispozici stačí přiložit pár polínek, které během několika minut interiér vyhřejí. I to je výhoda dřevostavby – není třeba nejprve ohřívat studené stěny a stropy, ale rovnou vzduch.

Doplňkovým zařízením pardubického ukázkového domu jsou předokenní žaluzie, které v horkém létě spolehlivě odrazí sluneční paprsky dříve, než se dostanou do interiéru, a udrží tak uvnitř domu příjemný chládek. Denní světlo do míst, kam nemůžeme proudit okny, zase dodá světlovod.

Přijďte se podívvat a zažít dřevostavbu!

Návštěva je možná po předchozí domluvě s regionálním poradcem Petrem Jiráskem, 777 013 014jirasek@atrium.cz.

atyp-116-22 (69).jpg

 

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše dřevostavby a máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme vaše dotazy nebo vám rovnou zdarma navrhneme vámi vysněný dům.

Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.


Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.
Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog