Ocenění domu Carina 52

Druhé místo v soutěži Dům roku 2023

ATRIUM získalo druhé místo v soutěži Dům roku 2023

Letos v únoru proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže Dům roku 2023 pořádané časopisem Můj dům. Hlasování veřejnosti se uskutečnilo v několika kategoriích, společnost ATRIUM zabodovala v kategorii katalogových domů, kde získala krásné 2. místo s domem Carina 52.

Jedná se o prostorný, úsporný, nízkoenergetický dům v klasickém provedení se sedlovou střechou, který se dá pořídit ve variantě All inclusive do 3 milionů korun.   Půdorys 9,4 x 6,9 m se hodí i na malý pozemek v příměstské zástavbě nebo na venkově.

Carina 52 se zastavěnou plochou téměř 65 m2 je ideální pro mladý pár nebo jako výminek pro seniory. Stále častěji rovněž hledají bydlení ženy i muži, kteří jsou single a touží po soukromí, zahradě a svém vlastním prostoru s energiemi a provozem domu pod kontrolou. Takový domov je velmi nenáročný na provoz nejen z hlediska energií, ale také co se týče úklidu. Moderní úsporná dřevostavba zajistí každému pohodlný život s nízkými provozními náklady a s minimální údržbou.

V letošním roce nabízíme mnoho benefitů navíc, součástí ceny domu je tepelné čerpadlo a teplovodní vytápění, komín s krbovou vložkou, příprava pro fotovoltaický systém, kompozitní extra úsporná okna a klimatická konstrukce DifuTech® CLIMA COMFORT.  

Vážíme si ocenění, které jsme v soutěži získali, je to pro nás závazek kvality.

Děkujeme :- )

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily