O nás

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté se vám budou rádi věnovat.

Odeslat dotaz
Proč stavět s firmou ATRIUM?

Dřevostavby stavíme už 28 let, máme za sebou přes tisíc úspěšných staveb i spokojených majitelů. Dokážeme postavit i pro vás moderní domy na klíč - váš dům snů.

Zde je několik důvodů, proč stojí za to stavět s námi.

28 let zkušeností

Společnost ATRIUM působí v České republice již 28 let. Naše know-how je ale mnohem delší. Navazujeme na zkušenosti partnerské bavorské firmy Isartaler Holzhaus, která staví domy již více než 90 let.

Více informací
Úpravy projektu zdarma

Váš nový dům by měl splňovat vaše představy a přání, proto bezplatně upravíme všechny typové i individuální domy z naší nabídky. Sjednejte si schůzku s naším odborníkem v místě vašeho bydliště.

Více informací
Pětihvězdičková technologie

DifuTech® to je difuzně otevřená konstrukce bez kompromisu – originál pouze od firmy ATRIUM! Díky unikátní skladbě, získávájí moderní dřevěné domy nadčasovou technologii, zaměřenou na maximální kvalitu a příjemné celoroční klima.

Více informací
Bydlete "All inclusive" už za 3 měsíce

Vybrali jste si dům? V tom případě se můžeme pustit do práce. Po vyřízení všech formalit, stavebního povolení a položení základní desky, potřebujeme pouhé 3 až 4 měsíce od zahájení montáže ke kompletní stavbě a přípravě domu k nastěhování.

Více informací
Garance spokojenosti

Kvalitní materiály a precizní práce jsou základem správné funkčnosti vašeho nového domu. Všechny dodavatele, materiály i stavební postupy máme prověřené léty praxe. Díky tomu vám můžeme poskytnout 30letou záruku na nosné konstrukce domu.

Více informací
O krok blíž k přírodě

Dřevostavby ATRIUM jsou ekologické nejen pro úsporu nákladů na vytápění, ale zejména svým materiálovým složením. Používáme výhradně zdravotně nezávadné materiály, bez obsahu lepidel, formaldehydů a jiných zdraví škodlivých látek.

Více informací
Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše dřevostavby a máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme vaše dotazy nebo vám rovnou zdarma navrhneme vámi vysněný dům.

Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.


Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.