O nás

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat. Naši regionální zástupci se vám budou rádi věnovat. 

Odeslat dotaz
Proč stavět s firmou ATRIUM?

Dřevostavby stavíme už 30 let, máme za sebou přes tisíc úspěšných staveb i spokojených majitelů. Dokážeme postavit i pro vás moderní domy na klíč - váš dům snů.

Zde je několik důvodů, proč stojí za to stavět s námi.

30 let zkušeností

Společnost ATRIUM působí v České republice již 30 let. Naše know-how je ale mnohem delší. Navazujeme na zkušenosti partnerské bavorské firmy Isartaler Holzhaus, která staví domy již více než 90 let.

Více informací
Úpravy studie zdarma

Váš nový dům by měl splňovat vaše představy a přání, proto bezplatně upravíme všechny typové i individuální domy z naší nabídky. Sjednejte si schůzku s naším odborníkem v místě vašeho bydliště.

Více informací
Pětihvězdičková technologie

DifuTech® to je difuzně otevřená konstrukce bez kompromisu – originál pouze od firmy ATRIUM! Díky unikátní skladbě, získávájí moderní dřevěné domy nadčasovou technologii, zaměřenou na maximální kvalitu a příjemné celoroční klima.

Více informací
Garance spokojenosti

Kvalitní materiály a precizní práce jsou základem správné funkčnosti vašeho nového domu. Všechny dodavatele, materiály i stavební postupy máme prověřené léty praxe. Díky tomu vám můžeme poskytnout 30letou záruku na nosné konstrukce domu.

Více informací
O krok blíž k přírodě

Dřevostavby ATRIUM jsou ekologické nejen pro úsporu nákladů na vytápění, ale zejména svým materiálovým složením. Používáme výhradně zdravotně nezávadné materiály, bez obsahu lepidel, formaldehydů a jiných zdraví škodlivých látek.

Více informací
Hledáte inspiraci?

Už máte představu o svém novém bydlení? Nebo hledáte další inspiraci, jak by měl nový domov vypadat? Podívejte se, jak se bydlí našim zákazníkům a jaké dřevostavby jsme již postavili.

Více informací
Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše dřevostavby a máte dotaz nebo konkrétní poptávku?

Napište nám a spojíme se s vámi. Rádi zodpovíme vaše otázky nebo vám rovnou zdarma navrhneme vámi vysněný dům. 

 Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.


Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.
Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily