Atesty, certifikáty

Evropská certifikace na konstrukce ATRIUM

S potěšením vám oznamujeme, že jsme obdrželi evropskou certifikaci na konstrukční systém ATRIUM. O tuto certifikaci jsme se pokoušeli 4 roky a podařilo se to až nyní. V tuto chvíli můžeme naše konstrukce dodávat do jakéhokoliv státu EU, aniž bychom museli žádat o jejich národní certifikace. Před vydáním tohoto osvědčení se k tomu mohly vyjádřit všechny technické ústavy států EU.

Toto posouzení konstrukčních prvků je unikátní a to jak pro slovenský, tak i pro český trh. Získáním této certifikace se ověřil fakt, že jsou naše konstrukce výborně poskládány tak, aby zákazníkům našich domů poskytovaly kvalitní a zdravé bydlení. 

Asociace dodavatelů montovaných domů

Asociace sdružuje výrobce montovaných domů ze dřeva, kteří dbají v první řadě na kvalitu stavby. Podmínkou přijetí do této asociace je úspěšné absolvování certifikace dle Dokumentu národní kvality, který hodnotí nejenom kvalitu výroby, ale i montáže. Kvalitu staveb nezávisle zkoumá Výzkumný a vývojový ústav dřevařský. ATRIUM je členem a zároveň spoluzakladatelem této asociace.

Dokumentu národní kvality

Stavitelé, kteří splní přísná kritéria a se stanou členy Asociace dodavatelů montovaných domů, získají certifikát dle Dokumentu národní kvality (DNK). Kvalitu staveb nezávisle zkoumá Výzkumný a vývojový ústav dřevařský. 

Atest od Technického a zkušebního ústavu stavebního Praha

TZÚS Praha se specializuje na posuzování shody technických a stavebních výrobků. Atest, který následně udělují, garantuje kvalitativní standardy stavby, které odpovídají českým a evropských normám. Výrobu domů TZÚS průběžně kontroluje.

Atest od LGA Norimberk

Německá společnost LGA (Landesgewerbeanstalt Bayern) se zaměřuje na kontrolu kvality podle platných německých a evropských norem. Konstrukční systém ATRIUM odpovídá nejen českým, ale i evropským normám a neustále ho kontrolují zkušebny TZÚS Praha a LGA Norimberk.

Certifikát jakosti dle ISO 9001:2009

Tento atest uděluje sdružení CQS, které se od roku 1993 zabývá právě certifikací jakosti. Norma ISO 9001:2009 konkrétně definuje požadavky na kvalitu managementu. Pokud firma certifikát získá, znamená to, že má stálý a efektivní management, dokáže splnit zadání projektů, má stálý a standardizovaný výrobní proces. ATRIUM je držitele certifikátu od roku 2008.

Certifikát EFEKTIVITY

Certifikace EFEKTIVITY hodnotí schopnost společnosti efektivně nakládat s investovaným majetkem a řídit produktivitu zaměstnanců. Certifikát vydává společnost Bisnode, která se zabývá ekonomickou certifikací. ATRIUM získal v roce 2012 nejvyšší možné skóre EXCELENTNÍ.

Certifikace KVALITNÍ FIRMA - OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Značka KVALITNÍ FIRMA vzniká v České republice v roce 2009. Cílem je získat od stávajících zákazníků zpětnou vazbu a umožnit tak novým zákazníkům vybrat si spolehlivého dodavatele. Zákazníci známkují jako ve škole od 1 do 5. Společnost ATRIUM získává v roce 2012, 2013 a 2015 vynikající hodnocení, které se pohybuje v rozpětí od 1,23 do 1,15.

Ocenění stability firmy Czech Stability Award®

Toto prestižní ocenění v České republice vydává Bisnode ve spolupráci s CZECH TOP 100. Czech Stability Award® získávají firmy, které jsou stabilní, spolehlivě plní své závazky, otevřeně komunikují a hrozí u nich jen minimální riziko úpadku. Jedná se o nezávislý pohled na bonitu firmy.

Podle míry stability může firma získat hodnocení AAA, AA, A. Čím více áček firma získá, tím je stabilnější. Výsledky se každý rok aktualizují. ATRIUM za posledních 5 roků získala několik ocenění AAA exklusivní

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté se vám budou rádi věnovat.

Napište nám
Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily