Domov s krásným výhledem je splněný sen

Odborný poradce

1adviserItem->name Jitka Novotná +420 376 512 087
info@atrium.cz

Kontaktujte odborného poradce a dozvíte se více o našich domech.

Paní Věra bydlela v centru velkoměsta a zatoužila po životě v přírodě. Sehnala si parcelu v krásné oblasti s úžasným výhledem do krajiny a čekal jí ten nejdůležitější úkol, totiž realizace domu a domova.

Paní Věra vypráví, že volbu vhodné dodavatelské firmy řešila velmi zodpovědně, dělala si průzkum trhu, hledala reference a odborné články ze světa stavebnictví.

Rozhodla se pro dřevostavbu kvůli rychlé realizaci a také proto, že domy se vyrábějí ve výrobních halách a není potřeba hlídat stavbu a staveniště. Navštívila veletrh dřevostaveb a čekalo jí další kolo výběru. K firmě ATRIUM se dostala vyřazovací metodou. Měla užší okruh dodavatelských firem, ale u každé jí něco trochu vadilo. Nejlepším adeptem pro ni bylo ATRIUM a zpětně potvrzuje, že to byla skvělá volba.

„U ATRIA se mi líbila hlavně skladba materiálu obvodových i interiérových stěn, ale také to, že jste měli ve standardu trojskla a výborné poradenství s realizací projektu a vybavení domu,“ vypráví paní Věra a vzpomíná, jak výběrem detailů jejího domova strávila s odborníky v Horažďovicích celý den. Využila možnosti změny dispozic, například vedle kuchyně má prostornou spíž. Avšak vyplatilo se to a dnes je se vším spokojená a nic by neudělala jinak.

Řemeslný i lidský koncert

Na dům se paní Věra moc těšila, když konečně přišel den montáže. Za tři dny byla dřevostavba pod střechou a za čtyři měsíce od montáže již spokojeně bydlela.

„Měla jsem obrovské štěstí na schopné lidi. Úplně všechno, základovou deskou počínaje, přes projekt, plánování detailů, montáž i následné dokončovací práce, byly na jedničku,“ říká paní Věra a dodává, že k realizaci domu neměla jedinou připomínku a neřešila žádnou reklamaci. Chválí práci architekta Jana Řezáče, pochvaluje si sehranou a vstřícnou montážní partu i stavbyvedoucího Petra Lávičku. Všem jim patří poděkování. Po celou dobu dokončovacích prací měla paní majitelka od domu klíče a mohla se chodit dívat, jak pěkně to jde řemeslníkům od ruky.

Paní Věra ještě zdůrazňuje, že během realizace byl kolem domu stále pořádek, řemeslníci jí trpělivě vysvětlovali pracovní postupy a sousedé se chodili obdivovat, jak stavba žije a vyvíjí se.

Vypadá to jako text na zakázku, avšak je to skutečný příběh. v ATRIU totiž víme, že spokojení zákazníci a jejich pozitivní reference, jsou tou nejlepší reklamou.

Více o domu Vela Profi 96

upravy-studie-zdarma-02.jpg

 

PROHLÉDNOUT KATALOG DOMŮ

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily