Zastavitelnost pozemků je až 30% plochy. V ceně zahrnuta i cena veškerých staveb přípojek inženýrských sítí. Stavbami přípojek inženýrských sítí na pozemku jsou integrovaný pilíř se zakončením přípojek plynovodu, elektřiny a telefonu.

Dále pak vodoměrná šachta, v níž je zakončena přípojka městského vodovodu. Revizní kanalizační šachta, ve které je zakončena přípojka kanalizace do stoky gravitační splaškové kanalizace.

Exklusivní lokalita Nouzov v blízkosti Prahy

Exkluzivní vilová lokalita Lesní divadlo přímo v přírodním parku na hranici Křivoklátských lesů zaručuje klidné bydlení. Poskytuje soukromý a idylický výhled do údolí. V Praze jste za 20 minut. 

Zasíťované pozemky k okamžité výstavbě

Pozemky jsou připraveny k okamžité výstavbě. Hotová připojení: elektřina, voda, plyn, kanalizace, telefonní přípojka jsou přivedené na pozemky. Komunikace a chodníky ze zámkové dlažby a veřejné osvětlení v ceně.

Každý pozemek zaručuje klidné bydlení v soukromí. Pozemky poskytují idylické výhledy do krajiny, k lesu či do údolí.

Jedinečnost vilové rezidenční oblasti pro nadstandardní bydlení a blízkost Prahy zajišťují trvalou hodnotu pozemků s potenciálem růstu jejich ceny. V ceně zahrnuta i cena veškerých staveb přípojek inženýrských sítí.

Stavbami přípojek inženýrských sítí na pozemku jsou integrovaný pilíř se zakončením přípojek plynovodu, elektřiny a telefonu. Dále pak vodoměrná šachta, v níž je zakončena přípojka městského vodovodu. Revizní kanalizační šachta, ve které je zakončena přípojka kanalizace do stoky gravitační splaškové kanalizace.

Jedinečnost vilové rezidenční oblasti pro nadstandardní bydlení a blízkost Prahy zajišťují trvalou hodnotu pozemků s potenciálem růstu jejich ceny.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté se vám budou rádi věnovat.

Napište nám
Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily