Zastavitelnost pozemků je až 30% plochy. V ceně zahrnuta i cena veškerých staveb přípojek inženýrských sítí. Stavbami přípojek inženýrských sítí na pozemku jsou integrovaný pilíř se zakončením přípojek plynovodu, elektřiny a telefonu.

Dále pak vodoměrná šachta, v níž je zakončena přípojka městského vodovodu. Revizní kanalizační šachta, ve které je zakončena přípojka kanalizace do stoky gravitační splaškové kanalizace.

Exklusivní lokalita Nouzov v blízkosti Prahy

Exkluzivní vilová lokalita Lesní divadlo přímo v přírodním parku na hranici Křivoklátských lesů zaručuje klidné bydlení. Poskytuje soukromý a idylický výhled do údolí. V Praze jste za 20 minut. 

Zasíťované pozemky k okamžité výstavbě

Pozemky jsou připraveny k okamžité výstavbě. Hotová připojení: elektřina, voda, plyn, kanalizace, telefonní přípojka jsou přivedené na pozemky. Komunikace a chodníky ze zámkové dlažby a veřejné osvětlení v ceně.

Každý pozemek zaručuje klidné bydlení v soukromí. Pozemky poskytují idylické výhledy do krajiny, k lesu či do údolí.

Jedinečnost vilové rezidenční oblasti pro nadstandardní bydlení a blízkost Prahy zajišťují trvalou hodnotu pozemků s potenciálem růstu jejich ceny. V ceně zahrnuta i cena veškerých staveb přípojek inženýrských sítí.

Stavbami přípojek inženýrských sítí na pozemku jsou integrovaný pilíř se zakončením přípojek plynovodu, elektřiny a telefonu. Dále pak vodoměrná šachta, v níž je zakončena přípojka městského vodovodu. Revizní kanalizační šachta, ve které je zakončena přípojka kanalizace do stoky gravitační splaškové kanalizace.

Jedinečnost vilové rezidenční oblasti pro nadstandardní bydlení a blízkost Prahy zajišťují trvalou hodnotu pozemků s potenciálem růstu jejich ceny.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté se vám budou rádi věnovat.

Napište nám
Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog