Myslíme na to, aby mohly zdravě bydlet i naše děti. Neustále sledujeme vývoj nových technologií, které by nám mohly pomoci ještě lépe chránit přírodní zdroje. Firma ATRIUM klade během celé výstavby důraz na ekologické postupy. Dřevo je ostatně jediným skutečně obnovitelným stavebním materiálem.

Víte, že Evropa je jediným světadílem, kterému se daří lesy obnovovat? Evropské státy vytěží jen 60-70 % ročního přírůstku lesů. Například v České republice se zalesněná plocha neustále rozrůstá už od 90. let. Nyní se lesy rozkládají na 34 % našeho území.

Jaké materiály používáme na stavbu domů?

Na stavbu domů používáme vysušené smrkové, jedlové a modřínové dřevo a další ekologické materiály jako jsou např. sádrovláknité desky či minerální tepelné izolace bez obsahu formaldehydů.

Jen postavit ekologický dům nám ale nestačí. Díky kvalitním technologiím, které zajišťují tepelnou pohodu, chráníte přírodu i do budoucna. Efektivní vytápění domu je totiž základ k úsporám peněz i přírodních zdrojů. Rovněž dbáme na to, abychom všechny zdroje využili na maximum a co nejvíce tak snížili množství odpadu, který při montáži domů vzniká.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté se vám budou rádi věnovat.

Napište nám
Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily