ATRIUM Centrum dřevostaveb

Brněnské Centrum dřevostaveb ATRIUM je otevřené!

Zajímá vás, co se skrývá pod fasádou dřevostavby? Rádi byste věděli, z jakých materiálů stavíme rodinné domy ATRIUM a jakými technologiemi je dokážeme vybavit? Pak právě vás rádi přivítáme v našem novém Centru dřevostaveb ATRIUM Brně.

Otevřeno po-so 10-18 hodin :-)

Showroom se nachází v H-parku na Heršpické ulici v blízkosti dálnic D1 a D2. Místo je dobře dostupné z centra Brna i z vídeňského přivaděče D52.

Kde se vzal nápad vytvořit Centrum dřevostaveb a proč právě v Brně?

Firma ATRIUM je známá svou celorepublikovou působností a před více než 20 lety postavila tehdy svůj druhý vzorový dům na brněnském výstavišti.

Přibližně před dvěma lety se začalo povídat o jiném využití pozemků, na nichž mezitím vyrostlo centrum vzorových domů. Když k tomu skutečně došlo, stáli jsme před rozhodnutím, jak dále rozvíjet povědomí o kvalitních dřevostavbách nejen v Brně a okolí.

Tehdy se v hlavách majitelů firmy ATRIUM zrodil nápad vytvořit unikátní projekt, jehož cílem bude zvýšit povědomí veřejnosti nejen o dřevostavbách ATRIUM, ale také o kvalitních materiálech a technologiích, bez kterých se moderní domy neobejdou. Z této myšlenky postupně začal vznikat komplexní projekt, který dnes nese název ATRIUM Centrum dřevostaveb.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Další informace na www.centrumdrevostaveb.cz

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše dřevostavby a máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme vaše dotazy nebo vám rovnou zdarma navrhneme vámi vysněný dům.

Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.


Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.