Všichni chceme být zdraví a bez zdravého domova to nejde. Domy ATRIUM vám vytvoří podmínky pro to, abyste mohli bydlet zdravě!

Během stavby používáme výhradně materiály splňující přísné hygienické normy, kvalitu materiálů průběžně kontrolují nezávislé instituce, které nám opakovaně udělují certifikáty kvality.

Díky fyzikálním vlastnostem samotného dřeva a dalších ekologických materiálů je po celý rok vnitřní mikroklima v domech ATRIUM velmi příjemné. Nepoužíváme lepidla ani formaldehydy, takže jsou naše domy vhodné i pro astmatiky a alergiky.

Pracujeme s moderními technologiemi, díky kterým je bydlení ještě komfortnější a zdravější. Konstrukce stěn DifuTech® například garantuje kvalitní tepelnou a zvukovou izolaci.

Ke zdravému bydlení může rovněž přispívat automatická výměna vzduchu pomocí decentrálního, nebo centrálního systému větrání se zpětným ziskem tepla. Tyto patentované systémy odvádějí "zkažený“ vzduch z interiéru a přivádějí čerstvý vzduch dovnitř a to přes rekuperační výměník. V zimním i v letním období je tak možné omezit běžné větrání okny a tím šetřit další náklady na provoz domu.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté se vám budou rádi věnovat.

Napište nám
Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily