30 let firmy ATRIUM

Třicet let je významný mezník nejen v životě člověka, ale také v životě firmy. Je to důvod k oslavám, avšak rovněž k bilancování.

Když se ohlédneme zpět po třiceti letech, vidíme, že je za námi více než 1500 realizovaných a předaných domů spokojeným klientům, kteří mohou být inspirací ostatním. Trh dřevostaveb neustále roste a díky vlastnostem dřevěných domů a jejich skvělé termoregulaci se dá předpokládat, že zájem o ně bude stále větší.

Dřevostavby tak, jak je nabízíme v současné době, prošly mnohými inovacemi a zdokonaleními, aby vyhovovaly nejen přísné legislativě, ale především byly příjemným a nízkoenergetickým domovem. Z původně difuzně uzavřených domů jsme v roce 2010 přešli na dokonalejší difuzně otevřenou konstrukci DifuTech®. Nabízíme mnoho typových domů, avšak naše doména je v individuálním přístupu a splnění konkrétních požadavků zákazníka na jeho bydlení.

Oslavy probíhaly počátkem června ve venkovních prostorách výrobního areálu v Horažďovicích. Kromě dobrého jídla, nápojů, hudebních a tanečních vystoupení, bylo možné absolvovat komentovanou prohlídku výrobního závodu. Oslavy doprovázely i dobré skutky, firma ATRIUM věnovala finanční částku 50 000 korun pro Spolek Dobrý skutek a dalších 50 000 korun věnovala nadaci Dobrý anděl.

Zvláštní poděkování pak patřilo zaměstnancům, kteří jsou ve firmě nejdéle, vlastně od samého začátku. Zlatým hřebem oslav bylo zapálení svíčky na dortu, který měl tvar našeho nejoblíbenějšího domu Vela. Po setmění účastníky oslav čekala byla ohňová šou s plápolající třicítkou. Pro radost a vzpomínku vytvořili zaměstnanci takzvanou živou třicítku, kdy se seřadili na volném prostranství u výrobního areálu do symbolu tohoto čísla. Děkujeme všem za účast, za přízeň a přejeme to nejlepší bydlení, protože domov není jen místo, ale především pocit, kde se každý cítí skvěle.    

Text: Renáta Kiara Vargová      

Foto: Petr Motyčka, Robin Vališ

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily