30 let na trhu dřevostaveb

Stavební firma ATRIUM, jednička na trhu dřevostaveb, oslavuje letos 30 let od svého založení. Tato významná milníková událost přináší příležitost nejen k oslavám, ale také k pohledu zpět na dlouhou cestu, kterou firma urazila na cestě k úspěchu a předala více než 1500 domů spokojeným zákazníkům.

2023-30-let-ATRIUM.gif

Zrod a počátky:
Historie firmy ATRIUM se začala psát v roce 1993, kdy zakladatelé spojili své dovednosti a vášeň pro stavebnictví. S pouhými pár zaměstnanci a malým výrobním prostorem se firma pustila do prvního stavebního projektu. I když to na začátku nebylo jednoduché, zakladatelé měli jasnou vizi a odhodlání uspět.

Růst a rozvoj:
První úspěšný projekt byl jen začátek. Firmu brzy čekaly větší výzvy a příležitosti. Během následujících let se firma postupně rozrůstala a získávala na popularitě díky svému pečlivému řemeslnému zpracování a závazku k zákazníkům. Dokladem jsou skvělé reference spokojených klientů.

Inovace a udržitelnost:
Firma ATRIUM nikdy nepřestala hledat způsoby, jak se zlepšovat a inovovat. V průběhu let zavedla moderní stavební technologie a postupně se stala známou svým závazkem v oblasti udržitelnosti. Domy ATRIUM zahrnují prvky energetické účinnosti a ekologického stavebnictví. Všechny domy jsou realizovány v difuzně otevřené konstrukci s unikátní technologií DifuTech®.

Lidský prvek:
Firma ATRIUM nikdy neztratila svou rodinnou atmosféru, ačkoli se stala jedním z předních hráčů ve stavebním průmyslu. Zaměstnanci jsou stále považováni za nejcennější aktivum a zakladatelé se pyšní tím, že dokázali vytvořit společnost, která se stará o své lidi. Příkladem toho jsou mnozí celoživotní či dlouholetí zaměstnanci.

Budoucnost a klientela:
Výročí firmy ATRIUM přináší nejen pohled zpět, ale také naději a plány do budoucnosti. Firma má v úmyslu pokračovat v rozšiřování své působnosti, investovat do moderních technologií a udržitelných postupů a poskytovat kvalitní služby svým zákazníkům. Základem komunikace je otevřenost, férový přístup a poskytování individuálních řešení. Naši konzultanti jsou pro klienty k dispozici po celé ČR ve vzorových domech od pondělí do soboty.

Oslavy 30. výročí:
K oslavám tohoto významného milníku firma ATRIUM uspořádala velkolepou oslavu pro spolupracovníky, zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Dále realizovala veřejné prohlídky výroby a nezapomněla ani na charitativní projekty formou finančních darů.

Závěr:
Stavební firma ATRIUM oslavuje 30 let úspěšného působení na trhu stavebnictví. Její cesta byla plná výzev, ale také přínosných zkušeností a úspěchů. S pevnou vizi a odhodláním pokračovat v růstu a inovaci máme stále mnoho co nabídnout v oblasti stavebnictví. Těšíme se na dalších 30 let úspěchů.

Renáta Kiara Vargová
ATRIUM

2023-30-let-ATRIUM.gif


Klientská echa:

Ani jsem si nevšimla, že jsme stavěli
Když ATRIUM smontovalo dům za jeden den, tak soused málem spadl z kola, ráno základová deska a večer hotovo! Od plánování projektu až po předání domu probíhalo vše tak hladce, že jsme si ani nevšimli, že stavíme.
Hana H.

vela-profi-96-23-nachod (1).jpg
Vela Profi 96 v individuální úpravě


Skříně na míru? Ne, raději dům.
Koupili jsme si v Ikee velkou kuchyňskou linku a šatní skříně. Potřebovali jsme postavit dům na míru našemu nábytku a ATRIUM to dokázalo! Doporučili jsme ATRIUM už mnoha našim známým a opravdu to funguje!
Jana. a Libor P. 

Atyp 135 Kladno (7)_m.jpg


Doma se cítím jako na dovolené
Když sjedu z dálnice a mířím krásnou krajinou domů z práce, spadne ze mě stres. Jsme s prací ATRIA tak spokojení, že jsme nechali realizačnímu týmu udělat dort s podobou našeho domu.
Aleš a Michaela G.

vela-115-23-pha-v (38).jpg
Vela 115 v individuální úpravě 


Místo starého nový
Jsme rádi, že jsme odstoupili od záměru rekonstrukce starého objektu a stavěli jsme s ATRIEM dům nový. Jsme maximálně spokojení a máme minimální náklady na provoz domu.
Stanislav P.

vela-115-22-praha-vychod (47).jpg
Vela 115 v individuální úpravě  


Místo maringotky dřevěný dům
Vždycky jsem si myslela, že byt je pro mě nejlepší místo pro život a na zděděnou zahradu jsem si chtěla nechat přivézt maringotku. Když jsem však viděla vaše domy, zamilovala jsem se a už několik let bydlím v dřevostavbě ATRIUM a neměnila bych.
Bohdana O. 

jubileum-profi-82-pardubice-m (16).jpg
Jubileum Profi 82 v individuální úpravě


Manžel nechtěl mít se stavbou nic společného
Vždycky jsem chtěla bydlet ve vlastím domě, ale manžel nechtěl mít starosti se stavbou. Řekl mi: „Dům si postav, ale mě do toho nepleť.“ Tak jsem stavěla s ATRIEM a šlo to jako po másle. Bez problémů jsem to zvládla, bydlíme a jsme šťastní.   
Jana D.

variant-129-most (12).jpg


Tak chci bydlet taky!
Chodila jsem ke kamarádce na návštěvu a v jejím domě se mi moc líbilo. Věděla jsem, že jednou bych chtěla se svou rodinou v takovém domě od firmy ATRIUM bydlet. No a rok se s rokem sešel a bydlíme v něm!
Petra P.

Vela 115_23  Praha-západ (58)_m.jpg
Vela 115 v individuální úpravě  


Domov v dřevostavbě je splněný sen
Bydlela jsem v centru města v bytě a toužila jsem po kontaktu s přírodou. Sehnala jsem báječnou parcelu na venkově a měla jsem obrovské štěstí na schopné lidi v ATRIU. Úplně všechno, základovou deskou počínaje, přes projekt, plánování detailů, montáž i následné dokončovací práce, byly na jedničku. Děkuji!
Věra D.

vela-profi-96-22- (18).jpg 
Vela Profi 96 v individuální úpravě   


Dům dle přání a na míru
Bavilo nás, že jsme mohli projekt přizpůsobit našim potřebám velké rodiny. Z praktických záležitostí nedám dopustit na pochozí půdu, díky které vznikl opravdu jedinečný úložný prostor, který jako rodina se třemi dcerami opravdu využijeme.
Kateřina P.

vela-115-kolin (20).jpg
Vela 115 v individuální úpravě  

piktogramy-výhody.png

CHCI KATALOG DŘEVOSTAVEB

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily