Bytový dům pod Krušnými horami

Dřevostavby většinou známe jako rodinné domy přízemní nebo patrové. Možnosti dřevostaveb jsou však téměř neomezené, navíc zájem o bytové domy stále roste, a to nejen v městských lokalitách.

Představujeme vám bytový dům se čtyřmi samostatnými bytovými jednotkami vhodný nejen pro velké vícegenerační rodiny, ale využití najde rovněž jako rekreační objekt – penzion, developerský projekt, městské byty nebo investiční příležitost pro podnikatele.

V nedávné době jsme realizovali několik bytových domů, které slouží především jako krátkodobý pronájem jednotlivých bytů v atraktivních rekreačních oblastech. Každý byt má rozlohu mezi 63 až 66 metry čtverečními obytné plochy.

252075597 (1).jpg

V zahraničí má výstavba velkých obytných dřevostaveb dlouhou tradici. Například ve Vídni již téměř deset let slouží obyvatelům jedna šestipatrová a několik třípatrových dřevostaveb s celkem 101 byty. Jedná se o projekt s názvem Dřevostavby ve městě a v roce 2021 se zastupitelé Vídně rozhodli vystavět dalších tisíc obecních bytů formou dřevostaveb. Rostoucí poptávka je dána jejich ekologičností, rychlou a nehlučnou výstavbou, příjemným klimatem v interiéru, nízkonákladovým provozem, konstrukční variabilitou a širokou nabídkou povrchových úprav.

bd3m.jpg 

Většímu rozvoji dřevostaveb stále brání řada zbytečných předsudků a mýtů, co se týče trvanlivosti staveb, jejich pevnosti, případně odolnosti proti dřevokazným škůdcům či požárům. V současné době jsou k dispozici moderní materiály a technologie, které všechny případné obavy vyvrátí. Důkazem je doložitelná historie stávajících staveb. Každému zájemci navrhujeme a postavíme dům pro rodinné i nájemní bydlení v nejvyšší kvalitě přesně na míru s použitím zcela unikátního difuzně otevřeného konstrukčního systému DifuTech®.

241169649.jpg 241169654.jpg

Zvažujete také bytový dům nebo dřevostavbu podle svých představ? Ozvěte se nám! 

CHCI UPRAVIT DISPOZICI

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily