Bytový dům pod Krušnými horami

Dřevostavby většinou známe jako rodinné domy přízemní nebo patrové. Možnosti dřevostaveb jsou však téměř neomezené, navíc zájem o bytové domy stále roste, a to nejen v městských lokalitách.

Představujeme vám bytový dům se čtyřmi samostatnými bytovými jednotkami vhodný nejen pro velké vícegenerační rodiny, ale využití najde rovněž jako rekreační objekt – penzion, developerský projekt, městské byty nebo investiční příležitost pro podnikatele.

V nedávné době jsme realizovali několik bytových domů, které slouží především jako krátkodobý pronájem jednotlivých bytů v atraktivních rekreačních oblastech. Každý byt má rozlohu mezi 63 až 66 metry čtverečními obytné plochy.

252075597 (1).jpg

V zahraničí má výstavba velkých obytných dřevostaveb dlouhou tradici. Například ve Vídni již téměř deset let slouží obyvatelům jedna šestipatrová a několik třípatrových dřevostaveb s celkem 101 byty. Jedná se o projekt s názvem Dřevostavby ve městě a v roce 2021 se zastupitelé Vídně rozhodli vystavět dalších tisíc obecních bytů formou dřevostaveb. Rostoucí poptávka je dána jejich ekologičností, rychlou a nehlučnou výstavbou, příjemným klimatem v interiéru, nízkonákladovým provozem, konstrukční variabilitou a širokou nabídkou povrchových úprav.

bd3m.jpg 

Většímu rozvoji dřevostaveb stále brání řada zbytečných předsudků a mýtů, co se týče trvanlivosti staveb, jejich pevnosti, případně odolnosti proti dřevokazným škůdcům či požárům. V současné době jsou k dispozici moderní materiály a technologie, které všechny případné obavy vyvrátí. Důkazem je doložitelná historie stávajících staveb. Každému zájemci navrhujeme a postavíme dům pro rodinné i nájemní bydlení v nejvyšší kvalitě přesně na míru s použitím zcela unikátního difuzně otevřeného konstrukčního systému DifuTech®.

241169649.jpg 241169654.jpg

Zvažujete také bytový dům nebo dřevostavbu podle svých představ? Ozvěte se nám! 

CHCI UPRAVIT DISPOZICI

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog