Jak se vám bydlí - Nikdy neříkej nikdy

Příběh rodinného domu patří k těm potvrzujícím pravdivost známého rčení "Nikdy neříkej nikdy".

stavebnici-jubileum.jpg

Martin a Vendula K., majitelé montované dřevostavby Jubileum Profi 87

1. Proč jste si vybrali dřevostavbu?

Především proto, že jsme chtěli, aby byl náš dům postaven v co nejkratší době,  abychom se do něj mohli  co nejdříve nastěhovat. Nechtěli jsme čekat, než dům vyzraje, jak tomu bývá u zděných staveb. Navíc dřevo jako stavební materiál, je nám velmi sympatické.

2. Vybírali jste mezi typovými a individuálními projekty rodinných domů?

Měli jsme jasnou představu o vzhledu domu, kterou přesně splnil jeden z jubilejní nabídky firmy ATRIUM. Z typového domu se však rázem stal dům individuálního projektu.

ATRIUM nám dalo příležitost stávající projekt naprosto změnit dle našich specifických potřeb ovšem za cenu, která byla předem domluvena.  Rozměry půdorysu domu zůstaly však dle původního projektu nezměněny.

3. Co rozhodovalo při výběru dodavatele vašeho domu?

Pochopitelně jsme vybírali z několika nabídek různých dodavatelů dřevostaveb. Velmi důležité byly pro nás získané reference. Přestože jsme měli i nabídku s příznivější cenou, přesvědčilo nás především velmi ochotné  a profesionální jednání  obchodního zástupce a v neposlední řadě i dodávaná technologie stavby. Profesionální jednání pak následně u všech pracovníků Atria, včetně jejich subdodavatelů, kteří s námi spolupracovali. Komunikace s nimi byla pro nás neuvěřitelná.

Připadalo nám, že je až nemožné, aby vše proběhlo tak neskutečně hladce. Upřímně jsme se obávali, kdy nastane nějaký problém. Když jsme dům převzali kompletně uklizený a zhotovený naprosto dle našich představ bez jediného problému, připadali jsme si jako ve snu.

4. Jak naplnil dům vaše očekávání?

S domem jsme velmi spokojeni.  Vše je perfektní! Použité stavební materiály jsou velice kvalitní.  Zařizovací předměty v základové řadě jsou vysoké kvality od renomovaných značek. V domě bydlíme první měsíc a zatím nedokážeme vyhodnotit, jak bude dům energeticky náročný a komfortní v zimě. Je až neuvěřitelné kolik prostoru nám náš „malý“ dům může nabídnout.

5.  Změnili byste nyní něco na svém domě?

Vůbec nic bychom na domě neměli. Jsme moc spokojeni. Nyní řešíme pouze sítě proti hmyzu do oken.  Dům nám dispozičně vyhovuje. I s celkovou spotřebou energií jsme spokojeni.  Neměnili bychom.

doubkova-cb.jpg

Ptá se Věra Doubková, zástupce firmy ATRIUM

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily