Jak se vám bydlí - Očekávání byla naplněna

Chtěli jsme osvědčenou technologii. Očekávání byla naplněna. Věděli jsme, co chceme a to jsme také dostali.

1. Proč jste si vybrali dřevostavbu?

Dřevostavbu jsme si vybrali protože,  jsme chtěli něco nového. Technologie výroby nám byla představena při návštěvě brněnského veletrhu a líbilo se nám to, že výroba je realizovaná ve výrobním závodě, za přesně stanovených podmínek. Nechtěli jsme v žádném případě dům, kde na staveništi stojí spousta hranolů a na ně se postupně upevňují desky a to za jakéhokoli počasí. Chtěli jsme osvědčenou technologii. Tuto záruku nám poskytovala firma ATRIUM.

2. Vybírali jste mezi typovými a individuálními projekty rodinných domů?

Od začátku jsme věděli, že chceme dům přízemní a proto jsme se rozhodli pro bungalov. Poté co jsme viděli  katalog  firmy ATRIUM,  jsme se rozhodli pro tuto firmu. Následně jsme byli na prohlídce právě dokončeného domu postaveného firmou  ATRIUM.

Náš výběr domu začal z typizovaných domů, ale postupem času jsme začali některé detaily a pak i větší části měnit a vznikl z toho projekt, který lze nazvat upravený typový až individuální. Jednalo se hlavně o vnitřní uspořádání příček a hlavně odlišné pojetí umístění kuchyně.

3. Co rozhodovalo při výběru dodavatele vašeho domu?

Jasné bylo to, že chceme dřevostavbu. Rozhodovalo to, že stavbu provede firma, která má zkušenosti, tradici a po seznámení s postupem prací, nám bylo jasné, jak vše bude probíhat. Předností bylo také to, že stavba byla přesně časově naplánovaná.

4. Jak naplnil dům vaše očekávání?

Očekávání byla naplněna. Věděli jsme, co chceme a to jsme taky dostali.  Máme příjemný pocit, když si dům tzv. užíváme. Rádi si posedíme na terase, která byla již od začátku prioritou a vzhledem k tomu, že je celý dům včetně terasy správně orientován, tak jsme maximálně spokojeni.

Dřevostavba plní svůj účel. Technologie fungují, tak jak nám byly představeny. Hodně známých, kteří nás navštíví, ale i ostatní lidi, co jdou kolem domu a zeptají se, jsou překvapeni, když jim řekneme, že se jedná o dřevostavbu.

5. Změnili byste nyní něco na svém domě?

V současné době, bychom měnili jenom jednu zásadní věc, podlahové topení. Je to hodně příjemná věc. My jsme si podlahové topení dali do většiny prostorů. Teď by jsme ho určitě dali do úplně všech prostor domu. Jinak nic neměníme, jsme spokojeni.

doubkova-cb.jpg

Ptá se Věra Doubková, zástupce firmy ATRIUM, majitelů montované dřevostavby.

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily