Cena All inclusive: 5 725 800 Kč s DPH Cena stavba PLUS: 4 726 400 Kč s DPH Cena stavba Start: 3 531 100 Kč s DPH

Ceny jsou platné od 01.01.2024 a jsou včetně 12% DPH a bez základové desky. 

Popis domu Ara 137

Domy se sedlovou střechou patří k evergreenům v naší nabídce. Hodí se do venkovské i městské zástavby a jsou ideálním řešením pro každého, kdo dává přednost nadčasové architektuře. Takový je i dům s názvem ARA 137 – dvoupatrový dům, jehož přízemí je řešené jako bytová jednotka se zázemím, zatímco klidová část se třemi ložnicemi je umístěna do podkroví. 

Zádveřím vstupujeme do velkoryse pojatého společenského prostoru, který spojuje obývací pokoj, kuchyni a jídelní kout. Ze zádveří je vstup také do haly se schodištěm a přilehlé pracovny nebo pokoje pro hosty. V přízemí je umístěna technická místnost s dostatkem místa pro technické zařízení (kotel, pračka, sušička, bojler).

Kuchyňský kout má přístup do spíže. Jídelní prostor prosvětluje arkýř, zajímavý designový prvek, který je osazený velkými francouzskými okny. Z obývacího pokoje můžete vyjít přímo do zahrady nebo na terasu.

Bukové schodiště nás zaveden z haly v přízemí do podkrovní se dvěma dětskými pokoji, prostornou ložnicí, koupelnou, samostatnou toaletou a šatnou. Dostatek denního světla do pokojů v podkroví přivádějí francouzská okna.

Špičková kvalita je pro nás standard. Pracujeme s technologií Difutech®, které udržuje v interiéru po celý rok příjemné klima. Zejména tepelná izolace zaručuje pohodlné bydlení s velmi nízkými náklady na vytápění. Domy stavíme ve 3 stupních dokončenosti: stavba Start, stavba Plus a dům All inclusive. Bungalov můžeme realizovat se základovou deskou nebo si základovou desku zrealizujete sami podle námi dodané projektové dokumentace. Uvedená cena je bez ceny za základovou desku.

Půdorysy a výkresy domu

Dřevostavba 5 + kk má půdorys ve tvaru obdélníku o rozměrech 11,06 x 8,73 m. Interiér má promyšlené dispoziční rozdělení domu na společenskou a klidovou část. Nevyhovujeme vám půdorysné řešení? Upravíme celý dům podle vašeho přání.

Potřebujete zvětšit okna, upravit dispozici, nebo rovnou změnit rozměry tohoto domu? Žádný problém, obraťte se na vašeho regionálního poradce firmy ATRIUM. Ve firmě ATRIUM typové nebo individuální domy cenově nerozlišujeme.

CHCI UPRAVIT DISPOZICI   STUDIE DOMU

Počet místností 5+kk Zastavěná plocha 92.3 Užitná plocha přízemí 70.93 Užitná plocha podkroví 66.88 Užitná plocha celkem 137.81 Typ střechy sedlová Sklon střechy 43°+7°
Cena All inclusive: 5 725 800 Kč s DPH Cena stavba PLUS: 4 726 400 Kč s DPH Cena stavba Start: 3 531 100 Kč s DPH

Ceny jsou platné od 01.01.2024 a jsou včetně 12% DPH a bez základové desky. 

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily

Kontaktujte nás

Zaujal vás konkrétní dům? Neváhejte nás kontaktovat, naši specialisté vám rádi vše vysvětlí.


Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.
Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily