Jubileum Profi 82

Orientační cena All inclusive: 3 421 300 Kč s DPH Orientační cena stavba Plus: 2 911 700 Kč s DPH Orientační cena stavba Start: 2 192 700 Kč s DPH

Uvedené ceny jsou orientační a platné do 30. 6. 2022 nebo do vydání nového ceníku.

Popis domu Jubileum Profi 82

Jubileum Profi 82 má stejné půdorysné rozměry jako Jubileum Profi 81, liší se pouze vnitřním uspořádáním místností. Obývací pokoj s kuchyní a jídelním stolem je společný a je oddělen od ostatních pokojů posuvnými dveřmi. K dispozici je ložnice rodičů, pracovna a pokoj. Dům se výborně hodí pro mladou rodinu a po malých úpravách může být i bezbariérový.

Špičková kvalita je pro nás standard. Pracujeme s technologií Difutech®, která udržuje v interiéru po celý rok příjemné klima. Tepelná izolace zaručuje pohodlné bydlení s velmi nízkými náklady na vytápění. Domy stavíme ve 3 stupních dokončenosti: Start, Plus a All inclusive. Dům můžeme realizovat se základovou deskou nebo si základovou desku realizujete sami podle námi dodané projektové dokumentace. Uvedená cena je bez ceny za základovou desku.

Půdorysy a výkresy domu

Dům má obdélníkový půdorys o rozměrech 11 x 9 m. Interiér má promyšlené dispoziční rozdělení domu na společenskou a klidovou část. Nevyhovujeme vám půdorysné řešení? Upravíme celý dům podle vašeho přání.

Potřebujete zvětšit okna, upravit dispozici, nebo rovnou změnit rozměry tohoto domu? Žádný problém, obraťte se na vašeho regionálního poradce firmy ATRIUM. Ve firmě ATRIUM typové nebo individuální domy cenově nerozlišujeme.

CHCI UPRAVIT DISPOZICI  STUDIE DOMU

Reference

Líbí se vám tento dům? Tak se na něj nebo na podobný dům, který je těsně před předáním, přijďte podívat osobně. Nebo nahlédněte do galerie domů Jubileum, které jsme již postavili.

Více o referenci
Počet místností 4+kk Zastavěná plocha 99 Užitná plocha přízemí 81.5 Užitná plocha celkem 81.5 Typ střechy sedlová Sklon střechy 23°
Orientační cena All inclusive: 3 421 300 Kč s DPH Orientační cena stavba Plus: 2 911 700 Kč s DPH Orientační cena stavba Start: 2 192 700 Kč s DPH

Uvedené ceny jsou orientační a platné do 30. 6. 2022 nebo do vydání nového ceníku.

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily

Kontaktujte nás

Zaujal vás konkrétní dům? Neváhejte nás kontaktovat, naši specialisté vám rádi vše vysvětlí.


Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.