Laguna 121

Cena All inclusive: 5 108 500 Kč s DPH Cena stavba PLUS: 4 261 300 Kč s DPH Cena stavba Start: 3 170 300 Kč s DPH

Uvedené ceny jsou platné do 15.12.2023 nebo do vydání nového ceníku.

Popis domu Laguna 121

Laguna 121 je moderní dřevostavba. Bungalov 5+kkzajímavě řešený půdorys. Nabízí vstup do zahrady francouzským oknem z každého pokoje. Obývací pokoj je společná místnost s kuchyní a jídelním stolem. V bungalovu je pracovna či pokoj pro hosty a ložnice má svou vlastní samostatnou šatnu. Dům Laguna nabídne komfortní bydlení pro 4člennou rodinu a i tento dům může být bezbariérový.

Špičková kvalita je pro nás standard. Pracujeme s technologií Difutech®, které udržuje v interiéru po celý rok příjemné klima. Zejména tepelná izolace zaručuje pohodlné bydlení s velmi nízkými náklady na vytápění. Domy stavíme ve 3 stupních dokončenosti: stavba Start, stavba Plus a dům All inclusive. Bungalov můžeme realizovat se základovou deskou nebo si základovou desku zrealizujete sami podle námi dodané projektové dokumentace. Uvedená cena je bez ceny za základovou desku.

 

Půdorysy a výkresy domu

Dřevostavba bungalov 5+kk má půdorys ve tvaru obdélníku o rozměrech 15,60 x 9,82 m. Interiér má promyšlené dispoziční rozdělení domu na společenskou a klidovou část. Nevyhovujeme vám půdorysné řešení? Upravíme celý dům podle vašeho přání.

Potřebujete zvětšit okna, upravit dispozici, nebo rovnou změnit rozměry tohoto domu? Žádný problém, obraťte se na vašeho regionálního poradce firmy ATRIUM. Ve firmě ATRIUM typové nebo individuální domy cenově nerozlišujeme.

CHCI UPRAVIT DISPOZICI  STUDIE DOMU

Reference

Líbí se vám tento dům? Tak se na něj nebo na podobný dům, který je těsně před předáním, přijďte podívat osobně. Nebo nahlédněte do galerie domů Laguna, které jsme již postavili.

Více o referenci
Počet místností 5+kk Zastavěná plocha 146.64 Užitná plocha přízemí 120.79 Užitná plocha celkem 120.79 Typ střechy plochá Sklon střechy 26°+35°
Cena All inclusive: 5 108 500 Kč s DPH Cena stavba PLUS: 4 261 300 Kč s DPH Cena stavba Start: 3 170 300 Kč s DPH

Uvedené ceny jsou platné do 15.12.2023 nebo do vydání nového ceníku.

Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog
Zobrazit detaily vybavení interiéru Zobrazit detaily

Kontaktujte nás

Zaujal vás konkrétní dům? Neváhejte nás kontaktovat, naši specialisté vám rádi vše vysvětlí.


Děkujeme za důvěru. Tým firmy ATRIUM.
Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog