Chtějte více než jen dům na klíč

V Čechách se často používá termín „dům na klíč“. Co je to ale dům na klíč? Přesná a zcela jasná definice neexistuje. 

Snažíme se nabídnout klientovi maximální servis a vybavení domu. Firma ATRIUM nabízí své domy v konceptu domu ALL INCLUSIVE.

Od studie domu až po předání klíčů od vstupních dveří domu se ATRIUM postará o všechny detaily.

Více než jen dům na klíč

Snažíme se nabídnout klientovi maximální servis a vybavení domu. Firma ATRIUM nabízí své domy v konceptu CENA DOMU ALL INCLUSIVE®. Od studie domu až po předání klíčů od vstupních dveří domu se odborníci ze společnosti ATRIUM postarají o téměř všechny detaily. Samozřejmá a nutná je však i součinnost stavebníka, bez které by nebylo možné dům k jeho spokojenosti postavit.

Dům All inclusive je víc než jen dům na klíč. Pojem „dům na klíč“ není jasně definován a standardizován, tudíž nevíte přesný obsah ceny. Naopak v ceně domu All inclusive je započítaný a přesně specifikovaný rozsah vybavení a poskytovaných služeb v souvislosti s konkrétním návrhem.

ceně domu All inclusive jsou zahrnuté náležitosti, bez kterých nelze rodinné domy na klíč realizovat. Výjimkou jsou činnosti a rozhodnutí stavebníka samotného, podrobně specifikované naší firmou a týkající se vybavení a polohy domu, nebo obdržení stavebního povolení, resp. kolaudace stavby.

CENA DOMU ALL INCLUSIVE® počítá se širokým výběrem standardního vybavení vašeho domu ve vysoké kvalitě. Na výběr jednotlivých prvků máte k dispozici vzorkovnu v Horažďovicích, nebo si můžete vybrat vybavení pohodlně a v soukromí z našeho on-line katalogu.

Stáhněte si katalog vybavení domu nebo nás rovnou kontaktujte!

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté se vám budou rádi věnovat.

Napište nám