Individuální úpravy projektu

Stavíme dřevostavby na klíč. Zdarma pro vás vytvoříme návrh domu. Jakmile budete spokojeni s návrhem, vypracujeme pro vás cenovou nabídku. Věříme, že každý domov si zaslouží stát se milovaným, tím se stane, pokud bude podle vašich představ. Proto poskytujeme nezávazné a bezplatné konzultace před realizací objednávky.

1

Projdeme si společně vaše potřeby a možnosti

Vybrali jste si model domu, který se vám líbí? Nebo se nemůžete rozhodnout, kde se vám bude dobře bydlet? Domluvte si schůzku s našimi konzultanty přímo v místě vašeho bydliště a v době, která vám vyhovuje. Probereme společně vaše představy a navrhneme podobu vašeho domu na míru.

2

Upravíme dispozice zdarma

Nejprve navrhneme dispozice vašeho nového domu. Bude nás zajímat, kolik členů má vaše rodina, jak často k vám jezdí na návštěvu babička a další hosté. Přizpůsobíme tomu počet ložnic. Poradíme s orientací domu na světové strany jeho umístění na pozemek.

3

Ukážeme vám standardní vybavení domu

V ceně All inclusive je také standardní vybavení domu. Projdeme s vámi možnosti zateplení a vytápění. Ukážeme vám vybavení celého domu od fasády až po dlažbu nebo kliky u dveří. Vše si můžete prohlédnout už nyní v katalogu VYBAVENÍ RODINNÝCH DOMŮ.

4

Nakreslíme půdorysný návrh domu a zpracujeme cenu

Teď máme všechny potřebné informace. Vyhotovíme půdorysný návrh a zpracujeme cenový návrh.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté se vám budou rádi věnovat.

Napište nám
Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog