Mnoho rodin si vybere dřevostavbu, protože je její způsob výstavby rychlejší, než klasická „mokrá" výstavba a tím šetří své náklady. To ale není jediný způsob jak ušetřit.

Jak dřevostavby ATRIUM šetří náklady?

1. Energetická úspornost

Stavíme s patentovanou a unikátní technologií DifuTech®, kterou nabízíme od nízkoenergetického až po pasivní provedení. Díky tomu vám z domu nebude unikat teplo a celý život budete šetřit za vytápění.

2. Maximální využití zastavěné plochy

Dřevostavby mají subtilnější stěny než domy stavěné klasickými technologiemi. Neplatíte tedy za stěny, ale za větší prostor, ve kterém můžete bydlet.

3. Krátká doba výstavby

Kompletní příprava domu probíhá v uzavřených halách, samotná montáž hrubé stavby nezabere více jak 2 až 3 dny, kompletní dokončení trvá 3 až 4 měsíce. Snižují se tím paušální náklady během výstavby.

Redukují se tím náklady stavebníka během výstavby, a to o náklady spojené s dojížděním na stavbu, nájemným a energiemi ve stávajícím bydlišti, případně i náklady na technický investorský dozor. Uspořený čas a energii může stavebník věnovat své činnosti a to jak pracovní, tak i osobní.

4. Šetrné k životnímu prostředí

Dřevostavby jsou šetrnější k přírodě. Více informací o tom, proč je ekologičtější stavět ze dřeva, najdete zde.

Kontaktujte nás
Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté se vám budou rádi věnovat.

Napište nám
Získejte online katalog zdarma Chci získat online katalog