Zkušenosti, tradice, důvěra

Chci katalog ZDARMA

Jsme spolehlivý partner ve světě dřevostaveb už 30 let

Třicet let je významný mezník nejen v životě člověka, ale také v životě firmy. Je to důvod k oslavám, avšak rovněž k bilancování. Když se ohlédneme zpět po třiceti letech, vidíme, že je za námi více než 1500 realizovaných a předaných domů spokojeným klientům, kteří mohou být inspirací ostatním.

2023-30-let-ATRIUM.jpg

Navštívili jsme spokojené majitele dřevostavby, paní Beu a pana Dana. Chtěli pouze přístavbu ke stávajícímu domu. Nakonec všechno dopadlo úplně jinak…

Místo přístavby rovnou malý dům uprostřed přírody

Home Office par excellence

V posledních měsících si „home office“ vyzkoušeli mnozí z nás. Ale jsou i tací, kteří doma pracují nejen v době lockdownu, a na to je opravdu potřebný vhodný prostor. V rodině, která žije nedaleko Bratislavy, se k jeho hledání postavili vskutku kreativně.

Trochu jiný dům. Není to běžný malý rodinný dům, i když tak na první pohled vypadá. Jsou tu pracovny, které Bea a Dano nutně potřebovali. I když původně uvažovali o standardním řešení – přístavbě k jejich rodinnému domu, nakonec se rozhodli zařídit si pracoviště v novém samostatném domě. Proč? Když totiž odstranili plot, který je roky oddělovat od sousedního pozemku, uviděli to, co předtím neviděli a uvědomili si, že plánovanou přístavbou by si o nádherný výhled opět připravili.

Občas začnou věci do sebe zapadat jako dílky velké skládačky. Uděláte změnu plánu, o které jste původně ani neuvažovali, změní se okolnosti …. a nakonec všechno dopadne ještě lépe, než jste očekávali. Tak jako v případě této rodiny. Ale pojďme pěkně po pořádku.

A jak vše dopadlo? 

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK

 atyp-105_Miro_Pochyba_m (2).jpg

Vybrané zajímavé reference

Nechte se inspirovat vzorovými domy

Zveme vás do rozestavěných domů po celé České republice

Montujeme dřevostavby ve vašem kraji. Přijďte se podívat. Po domluvě s regionálním zástupcem vás vezmeme do domu, který vám nejvíce vyhovuje, projdete si domem, zakusíte atmosféru nové dřevostavby... 

OZVĚTE SE NÁM